Metal Sektörü

- Airless (havasız) boya makinaları; çelik konstrüksiyon, prefabrik, konteyner v.b. imalatlarda seri ve tozuma yapmadan boya yapma imkanı sunmaktadır.

 

- Şantiye ortamı için elektrikli airless makineler kullanımı kolay, ergonomik ve güçlü makinelerdir.

 

- Yeni nesil pistonlu makineler, tabancanın tetiğine basıldığında çalışmaya başlar, bıraktığınızda durur.Bu çalışma şekli, makinelerin sürekli kullanımında motorun ısınmasına engel olmakta, makinenin boşta çalışmamasını sağlamaktadır.

Dermix Dermix SP 3.21 Elektrikli Airless (Havasız) Boya Makinası

Rapid, solvent bazlı boyalar, yoğun olmayan epoksi boyalar rahatlıkla kullanılabilir. Profil, sac, köşebent, I demirleri hızlı ve tozuma yapmadan boyanır. Çalışma sisteminde elektronik kart olmadığından uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Dermix Dermix XT-30 Boya Makinası

30:1 oranı ile maksimum 210 bar basınç sunmaktadır. Ufak ve orta ölçekli çok yoğun olmayan epoksi boyalarda kullanılabilir.

Dermix Dermix XT-68 Boya Makinası

450 bar basınç ile, sürekli kullanım gerektiren yoğun epoksi uygulamalarında yorulmadan yüksek performans sunmaktadır. 2 tabanca desteği ile gerekli durumlarda birim zamandaki yapılan iş arttırılabilir. Pnomatik olarak çalıştığından kompresör ihtiyacı vardır ve sürekli bakım ihtiyacı gerektirmez.Sabit bir alanda kullanım olacaksa rahatlıkla tercih edilebilir.

Filtrele