Makine Sektörü

- Uygulamaya göre çeşitlilik gösteren makineler için, farklı teknik özelliklere sahip otomatik püskürtme tabancaları üretilmektedir.

 

- Boyama, işaretleme, yapıştırma, soğutma, nemlendirme, kaplama, sisleme, yağlama v.b uygulamalarda kullanabileceğiniz modellerimizi inceleyebilirsiniz.

 

- Postforming makinalarında , ilaç-tablet kaplama makinalarında , bardak boya hatlarında , chemosil püskürtme uygulamalarında , kalıp ayırıcı püskürtmede , markalama-işaretleme makinalarında, sırlama uygulamalarında, teflon püskürtme uygulamalarında, bakalit-plastik boyama hatlarında, takım soğutma, zincir yağlama vb. uygulamalarda üretimini yapmış olduğumuz otomatik püskürtme tabancalarını kullanabilirsiniz.

Dermix Dermix LP6 Airless (Havasız) Otomatik Püskürtme Tabancası

Düşük basınç havasız otomatik tabanca ile ince çizgi şeklinde yapıştırıcı uygulayabilirsiniz.

Dermix Dermix M25 Otomatik Püskürtme Tabancası

Ufak boyutu sayesinde kalıp yağlama uygulamalarında kullanılmaktadır.Sıvı ve püskürtme genişliği ayarı bulunmaktadır.

Dermix Dermix 4000 ACIC Otomatik Püskürtme Tabancası

Yüksek basınç airmix sistem özelliğine sahip olan bu model, boyadan tasarruf edip, kaliteli yüzey istenen uygulamalar için üretilmiştir.

Dermix Dermix JAGUAR PLUS Otomatik Püskürtme Tabancası

Makine sektöründe ihtiyaç olan kalıp ayırıcı püskürtme, hata kontrol hatlarında hatalı ürünü boyama, otomatik yapıştırıcı püskürtme, nemlendirme, yağlama uygulamalarında yüksek performans göstermektedir.

Dermix Dermix DXD-HSK Minicooler Nozul

Kendinden emişli HSK modelini takım soğutma, zincir yağlama v.b. uygulamalarda kullanabilirsiniz.

Dermix Dermix DXD-HSS Minicooler Nozul

Spiral kısmı ile püskürtme açısını değiştirebileceğiniz HSS modeli, khava basıncı ile sıvıyı kendi çekmekte ve püskürtmektedir. Havayı kestiğinizde damlama yapmadan püskürtmeyi durduracaktır.

Filtrele